KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327111
nr 1632 7111
Kerstin Söderlind. Signerad, vy vid Katarinavägen. Olja på duk, 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 27x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:08:42
15/7 18:45:30
15/7 18:46:56